Купити крісла-мішки

Крісла-мішки або безкаркасні меблі - відносно новий тип меблів, яку придумали в 60-х роках минулого століття. Назва говорить сама за себе - кріслом є чохол, наповнений тим чи іншим наповнювачем. Фактично, це мішки, які стають м'якими кріслами тільки завдяки чохлу, що викроєний особливим чином і правильно підібраному наповнювачу. Для виготовлення чохлів використовують як класичні меблеві тканини, так і плащівку чи джинс - залежить від поставлених завдань, місця і умов, в яких будуть використовуватися крісла. Для наповнення крісел використовується гранули пінополістиролу, або суміші на його основі з м'якими добавками.
Цей тип меблів також називають пуфики, пуфи або стільці-мішки - це поширені, хоч і неправильні назви цих виробів.

Популярною формою для бескаркасного крісла є форма груші. Крісло, що нагадує грушу, було сконструйовано одним з перших і виявилося вельми вдалим. Такий мішок мав широку основу, яка була сидінням і вузький верх, який служив спинкою. Протягом 60 років розвитку безкаркасних меблів ця модель залишається топом продажів, не дивлячись на те, що за цей час придумані ще десятки моделей з цікавим дизайном і ергономікою - наприклад крісла Ferrari або крісла-м'ячі.

Незважаючи на гадану простоту цих виробів і велику кількість викрійок в інтернеті, купити готові крісла-мішки буде правильним рішенням. Намагаючись виготовити таке крісло самостійно, без належного досвіду, ви ризикуєте придбати невідповідні матеріали і зробити технологічні помилки. Економії на сировині також, швидше за все, не буде - тканину і наповнювач в роздріб коштуватимуть вам дорожче, ніж виробнику, який закуповує оптом. Варто враховувати також транспортні витрати і витрачений час. Таким чином, ціна крісла, виготовленого вдома, може перевищувати вартість готового виробу.
Наші вироби коштують відносно недорого, викрійки, які ми використовуємо, не один раз перероблені з урахуванням побажань клієнтів і особистого досвіду, а консультант допоможе з вибором мішка, який буде зручним для вашого зросту і комплекції. Кур'єрська доставка по Києву і Україні вирішує питання з придбанням мішка не виходячи з дому.


Крісло-груша "Оксфорд"
Крісло-м'яч 60 см АКЦІЯ
Крісло-мішок "Ібіца"
Крісло-мішок Big Daddy
Безкаркасний лежак
Крісло-мішок "Барне"
Крісло-мішок Spring
Пуф "Серце"

Пуф "Серце"

450 грн