Крісла-груші

Крісло-груша - популярна модель серед крісел-мішків. Не дивлячись на те, що безкаркасне крісло, яке нагадує грушу, придумали першим, ця модель до цих пір користується великим попитом щодо інших моделей.
Під назвою крісло-мішок груша в інтернет-магазинах продають різні крісла, які спільними рисами нагадують овал, витягнутий і вузький з одного боку, де спинка і широкий з іншого, де сидіння. Таку різноманітність пояснити просто: кожен виробник використовує свої напрацювання і змінює їх, отримуючи зворотний зв'язок від клієнтів, підлаштовуючись під вимоги ринку.
Розміри пуфів коливаються від маленьких, дитячих, до великих, які надвеликі навіть для дорослої людини. Ця надмірність має сенс - в безкаркасних меблів діє просте правило - чим виріб більше, тим зручніше. Вироби випускають зазвичай в 2-3 розмірах, які підбирають, виходячи з того, хто буде використовувати крісло - дорослий, підліток або дитина.
Ціна крісла-груші залежить від розміру і тканини, з якої виготовлено чохол: наприклад, дитяче крісло з базової тканини коштує недорого, 510 грн, а ось вартість мішка для дорослої людини класу люкс буде вже 2 тис грн.
Тканина крісла - делікатний момент, як і розмір. Невірне рішення при виборі тканини зіпсує враження про товар. Більшість людей вважають за краще базову тканину "Оксфорд", виходячи з дешевизни і того, що крісло буде експлуатуватися в жорстких умовах і ніхто крісло-пуф грушу жаліти не буде. Вибираючи крісло для себе і з розрахунком на тривалу експлуатацію, варто звернути увагу на меблеві тканини і шкірзамінники. Вони приємніше тактильно, легко чистяться і виготовлені спеціально для виробництва меблів. Ми ж рекомендуємо для груш використовувати шкірозамінник - за рахунок своїх властивостей і еластичності він краще підходить для цього типу меблів, крісла виходять м'якими і менше шарудять.
Можна купити наші крісла-груші в Києві, Харкові чи іншому місті - ми робимо безкоштовну доставку по всій Україні.


Крісло-груша "Оксфорд"
Крісло-груша "Гігант"
Крісло-груша Melody
Крісло-груша "Дитяче"
Крісло-груша "Normal"
Крісло-груша Mega Melody
Крісло-груша Rally
Крісло-груша Santa Fe