Шановні клієнти, магазин тимчасово не працює.


Крісло-м'яч 100 см
Крісло-м'яч 130 см
Крісло-м'яч 60 см
Набір "Суперфан"
Крісло-м'яч 60 см АКЦІЯ

Крісла-м'ячі

Крісло-м'яч - безкаркасні меблі, виконані у вигляді футбольного м'яча з меблевих тканин різних кольорів.

Якщо ви вирішили купити крісло-м'яч - не сумнівайтеся, ви отримаєте максимальне задоволення від цієї покупки. Незважаючи на примітивну форму, ці крісла досить ергономічні та зручні - коли ви сідаєте в, здавалося б, крісло без форми, воно формує вельми широкі і зручні підлокітники і спинку. Цими особливостями володіють далеко не всі крісла-мішки.

Асортимент крісел у вигляді футбольного м'яча в каталозі

Крісла виготовляються в трьох розмірах - діаметрами 60, 100 і 130 см. Обираючи, яке крісло-м'яч купити, орієнтуйтеся на наступні параметри:

  • 60 см - дитяче крісло-м'яч. Також може бути використано як дитяча іграшка або пуф-м'яч;
  • 100 см - м'яч середнього розміру. Буде зручний для підлітків або людей невисокого зросту і комплекції;
  • 130 см - універсальний розмір, який підійде абсолютній більшості - і дорослим і дітям.

Якщо ви вирішили придбати крісло-м'яч в подарунок, то рекомендуємо вам зупинити свій вибір на розмірі 130 см, тому що такий подарунок порадує не тільки іменинника, але і його сім'ю і їх друзів.

Також звертаємо вашу увагу, що, через технологічні особливості, цей тип крісел виготовляється без внутрішнього чохла, але це не впливає на їх надійність і термін служби, тому що вони прошиваються подвійними швами і в них встановлені люверси для спуску надлишку повітря.

Вартість крісел-м'ячів залежить від розміру і матеріалів, використовуваних при виготовленні. На нашому сайті можна замовити практичне бескаркасное крісло абсолютно недорого завдяки власному виробництву. Для оптових клієнтів у нас передбачені хороші знижки, завдяки яким купівля крісел обійдеться досить дешево. У каталозі представлені кращі моделі крісел-м'ячів. Асортимент постійно поповнюється новинками. Щоб остаточно визначитися з вибором відповідного крісла, можна почитати відгуки наших клієнтів. Також є можливість замовити пошиття м'якого крісла-м'яча за індивідуальним дизайном.

Чому варто придбати крісло-м'яч в інтернет магазині Pufic

Якщо ви в пошуках, де купити крісло-м'яч в Києві, Харкові, Одесі, Львові, Запоріжжі, Дніпропетровську (Дніпрі) або будь-якому іншому населеному пункт, то не витрачайте свій час на поїздки по місту і замовте крісло-мішок у формі м'яча прямо у нас!

Ми є безпосередніми виробниками безкаркасних меблів, даємо гарантію на свої вироби і намагаємося забезпечувати максимально швидке і якісне виготовлення і доставку замовлень в будь-яку точку України.