Купити крісло-м'яч

Крісло-м'яч - безкаркасне крісло, виконане у вигляді футбольного м'яча, з меблевих тканин різних забарвлень.

Якщо ви вирішили купити крісло-м'яч, не сумнівайтеся, ви отримаєте максимальне задоволення від цієї покупки. Незважаючи на просту форму, ці крісла досить ергономічні і зручні. Коли ви сідаєте в, здавалося б, безформне крісло, воно формує вельми широкі і зручні підлокітники і спинку. Цими особливостями володіють далеко не всі крісла-мішки.

Крісла-м'ячі виготовляються в трьох розмірах - діаметрами 60, 100 і 130 см.
Обираючи, яке крісло-м'яч купити, орієнтуйтеся на наступні параметри:

  • 60 см - дитяче крісло-м'яч,може бути використано як дитяча іграшка або пуф під ноги;
  • 100 см - м'яч середнього розміру. Буде зручний для підлітків або людей невеликого зросту і комплекції;
  • 130 см - універсальний розмір, який підійде абсолютній більшості - і дорослим і дітям.

Якщо ви вирішили придбати крісло-м'яч у подарунок, то рекомендуємо вам зупинити свій вибір на розмірі 130 см, тому такий подарунок обрадує не тільки іменинника, але і його сім'ю та друзів. Також звертаємо вашу увагу, що через технологічні особливості, цей тип крісел виготовляється без внутрішнього чохла. Але це не впливає на надійність і термін служби, тому що вони прошиваються подвійними швами і в них встановлені люверси для спуску надлишку повітря.

​Якщо ви в пошуках, де купити крісло-м'яч у Києві, Харкові, Одесі, Львові, Запоріжжі, Дніпропетровську чи будь-якому іншому населеному пункті, то не витрачайте свій час на поїздки по місту і замовляйте крісло прямо у нас! Ми є безпосередніми виробниками безкаркасних меблів, даємо гарантію на свої вироби і намагаємося забезпечувати максимально швидке і якісне виготовлення та доставку замовлень в будь-яку точку України.


Крісло-м'яч 100 см
Крісло-м'яч 130 см
Крісло-м'яч 60 см
Крісло-м'яч 60 см АКЦІЯ
Набір "Суперфан"