Шановні клієнти, магазин тимчасово не працює.

Як використати подарунковий сертифікат

Як діє подарунковий сертифікат?

Подарунковий сертифікат діє як депозит в нашому магазині.
Наприклад, Вам подарували сертифікат номіналом 1500 грн, а Ви бажаєте купити крісло вартістю 1800 грн (тобто сума покупки більше номіналу сертифіката) . Подарунковий сертифікат погасить 1500 грн з цієї суми, а решту 300 грн Вам треба буде доплатити.

У той же час, якщо сума Вашої покупки дорівнює або менше номіналу сертифіката (наприклад, 700 грн), ніяких доплат з Вашого боку не буде потрібно, Ви отримаєте своє замовлення безкоштовно. З сертифіката будуть відняті ці 700 грн, а решту 800 грн можна використовувати в наступний раз і так до повного вичерпання суми сертифіката.


Як скористатися подарунковим сертифікатом?

На лицьовій стороні сертифіката вказано його номінал (сума) і код сертифіката. Введіть цей код на сторінці оформлення замовлення в поле "Подарунковий сертифікат" та натисніть кнопку "Застосувати код". Сума замовлення буде перерахована з урахуванням Вашого сертифіката.

Якщо Ви оформляєте замовлення по телефону, продиктуйте код сертифіката менеджеру (в цьому випадку розрахунок суми замовлення займе якийсь час, тому що його треба буде робити вручну).

Все одно залишилися питання?

Зателефонуйте нам по телефону, ми з радістю пояснимо всі подробиці.