Шановні клієнти, магазин тимчасово не працює.

Обмін або повернення товару

Гарантія

Якщо наше крісло не підійшло Вам з тієї чи іншої причини, Ви можете обміняти або повернути його протягом 14 днів з моменту покупки. Виріб повинен бути без видимих ​​слідів експлуатації, забруднень або пошкоджень поверхні.

У разі, якщо протягом 14 днів був виявлений виробничий брак, ми обов'язково виконаємо заміну виробу, або безкоштовний ремонт.

Прикладом такого браку може бути застібка, що не працює, або шов, який почав розходитися. У разі, якщо Ви виявили подібну проблему, просимо перестати користуватися кріслом і звернутися до нас для вирішення проблеми.

У разі, якщо Ви виявили проблему з вашим кріслом-мішком протягом 12 місяців з моменту покупки, зверніться до нас з приводу гарантійного ремонту. Детальніше в розділі Гарантія.

Ми залишаємо за собою право відмовити в заміні виробу на інше або повернення коштів, у випадках:

  • виріб, що повертається, має пошкодження або забруднення, які виникли з вини покупця;
  • виріб був виготовлений на замовлення: має нестандартний чохол, специфічне забарвлення, матеріал і т.д., клієнт був заздалегідь попереджений про неможливість повернення крісла.

Доставку товару, відправленого для повернення або заміни, сплачує клієнт, крім випадків, коли товар повертається з нашої вини (виробничий брак та ін.)