Шановні клієнти, магазин тимчасово не працює.

Як використати купон на знижку

Після оформлення замовлення Вам може бути надано купон на знижку. Виглядає купон приблизно так:

Як діють купони

Купоном можна скористатися в будь-який час в період його дії, це може бути як наступне замовлення після отримання купона, так і будь-яке інше. Кажен подарунковий купон діє тільки один раз і дає знижку на все замовлення, навіть якщо в ньому є товари, що беруть участь в інших акціях. Купон можна використати як особисто, так і передати його код будь-кому з друзів, якщо Ви вважаєте, що він Вам не знадобиться.

Використання купона

Якщо Ви вказували свій email під час оформлення замовлення, Вам прийде лист з кодом купона і короткою інструкцією з його застосування, якщо ж email не було зазначено, то запишіть код купона і термін його дії, щоб не забути. Вирішивши через якийсь час замовити у нас ще, подивіться на термін дії свого купона. Якщо він дійсний, використайте його для отримання знижки. Для цього введіть код купона на сторінці оформлення замовлення і натисніть на кнопку "Перерахувати":Після цього натисніть на кнопку "Підтвердити замовлення" внизу сторінки і замовлення буде оформлене з врахуванням знижки.

Якщо виникли проблеми або вам складно розібратися

Ви можете оформити замовлення по телефону, назвавши свій код купона для отримання знижки. Знадобиться певний час, щоб перевірити правильність коду та термін дії Вашого купона.