Шановні клієнти, магазин тимчасово не працює.

Оренда крісел-мішків і безкаркасних меблів

Безкаркасні меблі зручні для використання на семінарах, конференціях, розважальних заходах або просто на святкуванні дня народження. Оскільки такі заходи проводяться вкрай рідко або взагалі одноразово, не завжди є сенс купувати крісла-мішки для їх проведення.

Оренда крісел-мішків буде також підходящим варіантом, якщо ви вирішили влаштувати вечірку, зустріч однокласників/одногрупників на свіжому повітрі. На нашому сайті можна орендувати крісла-мішки досить дешево, адже наша компанія є виробником безкаркасних меблів. Ми надаємо досить великий вибір пуфів, тому є можливість підібрати підходящий варіант під певну тематику свята. У каталозі можна знайти крісла-мішки червоного, синього, зеленого, оранжевого та інших кольорів.

В даний момент крісла-мішки надаються в оренду лише в м. Харків. Асортимент і кількість крісел, Ви можете дізнатися за телефонами, вказаними на сайті.

  • Оренда значно дешевше;
  • Вам не треба турбуватися про місце і умови зберігання;
  • Вам не треба турбуватися про чищення і зовнішній вигляд крісел.

Стан меблів, що надаються в оренду

Меблі, що надаються в оренду, проходить попередню чистку або прання і заповнені наповнювачем приблизно на 2/3, тобто їх стан максимально наближене до нових крісел-мішків. Пуфи, які ви замовте, будуть чистими і акуратними.

Доставка орендованих безкаркасних меблів

Самовивіз зі складувул. Котлова 96, м. Харків

(066) 32 59 537
(093) 77 23 893
(097) 95 37 798

Можна замовити за коротким номером 2040.

Подача машини від 30 хвилин. Є різні типи і розміри авто. Мінімальне замовлення 149 грн.

Якщо у клієнта немає можливості забрати орендовані крісла самостійно, ця служба використовується за замовчуванням.

(067) 000 1 222
(095) 290 1 222

Оптимальне для швидкої доставки невеликої кількості пуфів (до 15 шт.) В центр міста або райони, прилеглі до нашого складу.

Ви можете забрати крісла як самостійно з пункту видачі, так і замовити доставку. Вартість доставки залежить від району міста, кількості крісел і розраховується індивідуально.

Оренда пуфів здійснюється по всій території Харкова. Ви можете замовити доставку будь-якою службою вантажного таксі: 20-40, "Слон" і т.д. При цьому необхідно враховувати час початку заходу. Заздалегідь уточніть у менеджерів скільки часу займе перевезення меблів. Якщо ви вирішили забрати крісла-мішки самостійно, прийміть до уваги габарити пуфів.

Скільки коштує оренда крісел-мішків в інтернет-магазині pufic

Кількість, шт
Термін, днів Вартість в день за шт
1-5
1-2
120
6-10
1-2 110
11-15
1-2 100
15+
1-2 розраховується індивідуально
Кількість, шт
Термін, днів Вартість в день за шт
1-5
від 3-х
100
6-10
від 3-х 90
11-15
від 3-х 80
15+
від 3-х розраховується індивідуально

Вартість оренди крісла-груші - 120 грн/доба. Для оренди доступні крісла великого ( "Гігант") і середнього розміру (Melody, Normal). При оренді великої кількості або на тривалий термін надається знижка.

Ціна оренди крісел-мішків в нашому магазині не залежить від моделі пуфа. Кількість орендованих крісел може бути різним, ми надамо вам стільки пуфів, скільки буде потрібно. У нашому інтернет-магазині можна орендувати безкаркасні меблі від виробника, тому це вийде зробити недорого. Для того щоб зв'язатися з нашими менеджерами, зателефонуйте за номерами телефонів, вказаними на сайті, або замовте зворотний дзвінок.

Наші клієнти
Компанія "Київстар" звернулася в наш інтернет-магазин для оренди крісел-подушок. Оператор стільникового зв'язку обрав традиційний для себе синій колір пуфів. Захід під відкритим небом було присвячено наданню першої медичної допомоги. На кріслах-подушках зручно розміщувалися 2-3 людини і в комфортних умовах вчилися правильно робити штучне дихання, непрямий масаж серця і т.д. Компанія Dev-Pro звернулася до нас за кріслами для проведення конференції для розробників. Ми надали кілька десятків крісел-мішків різноманітних моделей і розмірів, а також взяли на себе роботи по доставці. Весь 2017 рік ми співпрацювали з Trempelfest, надаючи пуфи для їхніх заходів. Всі фестивалі проходили в Харкові в різноманітних форматах: від показу колекцій одягу від українських дизайнерів, до святкування Івана Купала в Саржиному Яру.