Шановні клієнти, магазин тимчасово не працює.

Подарунковий сертифікат

  • Ціна: 750 грн


Опис подарункового сертифіката

Подарунковий сертифікат на 750, 1000 або 1500 грн - гарний подарунок на День народження, Новий рік або з будь-якого іншого приводу.

Навіщо дарувати сертифікат, а не крісло-мішок?

Якщо Ви хочете подарувати людині крісло-мішок, але сумніваєтеся в тому, яка модель або колір йому сподобається, то сертифікат вирішить проблему з подарунком. Він вміщується в поштовий конверт або велику листівку і Вам не треба піклуватися ні про вибір крісла ні про доставку, іменинник зможе сам вирішити, що йому подобається.

Як користуватися сертифікатом?

На лицьовій стороні сертифіката вказано його номінал (тобто вартість) в гривнях і код сертифіката. Цей код треба вказати під час оформлення замовлення і сума замовлення буде перерахована. Якщо вартість крісла і доставки дорівнює (або менше) номіналу сертифіката, то таке замовлення людина отримає безкоштовно.

Простий приклад

Ви купили сертифікат на 1000 грн і подарували його людині. Він оформив замовлення загальною вартістю 800 грн і розрахувався сертифікатом. В цьому випадку своє замовлення чоловік отримає безкоштовно, а на сертифікаті залишаться ще 200 грн, які можна використовувати для наступної покупки. І навпаки, якщо людина оформив замовлення на 1500 грн, то різницю в 500 грн треба буде доплатити, тому що сертифікат покриє тільки 1000 грн.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.
 
 

Рекомендовані товари