Шановні клієнти, магазин тимчасово не працює.

Огляд великого крісла-груші

  • 23 июля 2014 21:06:41

Велике крісло-груша або, як його ще називають груша "Гігант" має розмір 130х90 см. Розмір підібраний досить вдало - ці крісла досить зручні для дорослих, рослих людей і для підлітків. В принципі, будь-якій людині ростом від 110 до 190 см це крісло точно здасться зручним.

У цьому огляді ми розглянемо крісло зі шкірозамінника Zeus (хоча все це є можливим і до шкірозамінника Rainbow, який має ті ж характеристики і відрізняється тільки більш насиченими кольорами і глянсовою поверхнею).

Конструктивні особливості

Зовнішній чохол крісла виконаний зі шкірозамінника Zeus, який має такі характеристики: склад поверхні - поліуретан 100%, основа - поліестер 67%, бавовна 33%. Зносостійкість ISO EN12947 - 30000 циклів.

Якщо перейти описати властивості цього матеріалу простими словами, то це хороший, якісний замінник шкіри, або, як зараз модно говорити, "еко-шкіра", досить стійкий до подряпин, забруднень. Матеріал розроблений спеціально для оббивки меблів, вельми щільний, еластичний, приємний на дотик і трохи тягнеться. Більшість забруднень з нього можна відтерти звичайної вологою ганчіркою. Мабуть, один з найкращих варіантів для безкаркасних меблів.

Як і інші крісла-мішки зі шкірозамінника, ми виготовляємо його без внутрішнього чохла. Це робиться не з метою економії, як можна було б подумати. Справа в тому, що внутрішні чохли виготовляються з флізеліну (підкладкова тканину, використовується, наприклад, при виготовленні сумок і ви напевно її бачили).

Оскільки флізелін використовується теж меблевий, він дуже щільний і крісло з внутрішнім чохлом виходить набагато жорсткіше, а робить чи внутрішній мішок крісло набагато міцніше - питання спірне, тому що претензії, що щось порвалося протягом гарантійного терміну і після нього, практично не надходять. Питання практичності, коли зовнішній чохол можна зняти і окремо випрати в машинці, теж не актуальний, тому що шкірозамінник в машинці не перуть. Крім усього іншого, між чохлами завжди є простір і зовнішній чохол на кріслі місцями починає просто обвисати або з'являються некрасиві складки. Але якщо клієнт все ж сумнівається в міцності або має якісь особисті переконання на цей рахунок, ми робимо крісла і з двома чохлами, без будь-якої доплати за цю опцію.

Наповнювач.

Крісло наповнене досить дрібними кульками полістиролу. Це саме ті кульки, з яких робиться пінопласт. Їх ще називають "первинка". Вони досить пружні і, за рахунок того, що вони вільно переміщаються всередині мішка, дозволяють йому повністю підлаштуватися під форми вашого тіла. Згодом ці кульки "сідають", тобто стають трохи менше в діаметрі, тому що постійно стискаються під вагою сидить в кріслі людини, і крісло потроху втрачає форму, хоча стає від цього тільки зручніше.

Нажаль, від цього дітися нікуди і це природний процес для будь-якої безкаркасних меблів.

Якщо ви вже зіткнулися з проблемою усадки і хочете докупити наповнювач, то будьте уважні, тому що вам можуть запропонувати "дробленку" - це роздроблені в крихту листи пінопласту, по суті, відходи. "Дробленка" коштує в кілька разів дешевше, але усадку вона дає майже відразу ж і, зважаючи на це, для наповнення крісел не годиться. Плюс до всього, як і будь-які інші відходи виробництва, може містити в собі, як мінімум пил і інше сміття.

Клапан для наповнення.

Являє собою дві вшиті назустріч один одному змійки в нижній задній частині крісла. Блискавок дві бо крісло не має внутрішнього чохла і, якщо блискавка буде тільки одна, то наповнювач буде висипатися при найменшому відкритті змійки. А в цьому випадку, навіть якщо внутрішня блискавка прочинилися, наявність зовнішньої блискавки запобіжить висипання.

Розташування клапана в нижній задній частині груші підібрано теж невипадково: раніше змійка вшивається в дно, і замок міг дряпати підлогу. Якщо змійка вшивається в верхню задню частину, вона могла дряпати шпалери, якщо крісло стояло впритул до стіни.

Ручка для перенесення.

Тут писати особливо нічого, вона просто є і служить зрозуміло для яких цілей. Зроблено добротно, з декоративною строчкою, порвати так просто її не вийде, простіше, напевно, вирвати з коренем.

Люверси

Ми майже всюди пишемо, що в наших кріслах-мішках стоять люверси, але, як показує практика, мало хто розуміє, що це таке і навіщо це треба.Це ось ці круглі металеві отвори на фото. Вони мають великий діаметр і, коли ви сідаєте в крісло, випускають надлишок повітря з чохла. Якщо їх не встановлювати, під вагою людини крісло кожен раз надувається як повітряна куля, і шви, які з'єднують деталі чохла, розтягуються. В результаті крісло з часом може просто розповзтися по швах і прийти в непридатність.

Шви.

Візуально нічого особливого, звичайний подвійний шов, прострочений спеціальною ниткою. При зовнішній простоті цей шов максимально надійний.Якщо резюмувати все вищесказане - це крес