Шановні клієнти, магазин тимчасово не працює.

Крісла-мішки на заході компанії Київстар

  • 02 августа 2014 17:15:48

«Пуфік», фабрика по виробництву безкаркасних меблів, надаєкрісла-мішки в оренду. Крісла-груші, великі подушки і невеликі пуфи під час проведення конференцій, презентацій, одиничних заходів створюють дружню атмосферу. Про ці позитивні якості бескаркасних меблів знають артдиректори, коучери, медіабайери і брендменеджери компаній найрізноманітніших напрямків.

З подібною пропозицією щодо оренди крісел-подушок в «Пуфік» звернувся український телекомунікаційний оператор «Київстар» для проведення заходу понадання першої невідкладної допомоги. Тренінг проводили фахівці приватної медичної клініки «Борис».

Орендувавши кілька безкаркасних подушок, представники компанії «Київстар»і медійники і журналісти Харкова розташувалися під відкритим небом в Саржиному яру біля річки Саржинка. Вчилися, як правильно вести себе, якщо людина подавилася, що робити, якщо хтось раптово відчув себе погано, якщо впав і втратив свідомість. Лікарі показали, якими повинні бути перші кроки під час рятування людини: як зробити штучне дихання, як це робити удвох, і як бути, якщо змінити тебе нікому; як робити непрямий масаж серця. Все це демонстрували на манекені, а пізніше - і набажаючих. Дівчат, звичайно ж, цікавила перша допомога дітям.

По ходу справи підтягувалися випадкові перехожі. Оскільки меблі-безкаркасні, подушки легко перетворилися в імпровізований зал з канапками, на яких помістилися по два-три людини.

Стомлені фотографи зробили з подушки крісло і продовжували зйомку сидячи.

Ми раді, що хоч і опосередковано, просто наданням крісел в оренду, але взяли участь в такому заході, як тренінги з порятунку людей. Навчання важливим речам в комфортних умовах - можливо з компанією «Пуфік».