Шановні клієнти, магазин тимчасово не працює.

Хто придумав крісло-мішок

  • 15 марта 2017 16:32:05

У сучасному внутрішньому інтер'єрі приміщень все частіше можна побачити такі безкаркасні меблі, як диван, крісло, пуф, ліжко та інші складові елементи затишних, надійних, не скрипучих м'яких куточків. Особливо полюбляють такі пристосування для сидіння, лежання та ігор діти, оскільки безкаркасні меблі дуже легкі, їх просто пересувати, переставляти, ними навіть можна кидатися, як м'ячиком (дитяче крісло мішок).

Переваги безкаркасних меблів

Крісла та дивани, зроблені у вигляді мішків, вписуються в майже будь-який в інтер'єр. Вони чудово виглядають в залах і в дитячих кімнатах, в кабінетах і на балконах, в офісах і в кімнатах відпочинку басейнів і саун. Таку універсальність цього виду меблів забезпечує різноманітна колірна гамма і фактура оббивного матеріалу - тканини, з якої зроблений сам мішок. А легкий наповнювач мішка забезпечує майже невагомість меблів і здатність підлаштовуватись під форму тіла сидячої або лежачої на ній людини.

Версії появи крісла-мішка

Щодо того, хто придумав такі мішки в якості меблевих елементів, думки експертів єдністю не відрізняються. Офіційно вважається, що першим подібним кріслом було крісло Sacco (мішок), винайдене в 60-х роках минулого століття трійкою веселих і кмітливих італійських дизайнерів меблів. Американці висувають версію свою, американську: мовляв, це їх Bean Bag (крісло мішок) з'явилося першим на світ, і що винайшла його ледача людина, телеман, який проводить дні і ночі безперервно перед телевізором.

Але, якщо згадати нашу слов'янську історію, вірніше побут, то перед уявним поглядом встають мішки, наповнені соломою, сіном, лушпинням від насіння і іншим підручним матеріалом, і використовуються російськими селянами в якості матраців, подушок, місць для сидіння. Так що «нашим» давно прийшла така чудова ідея безкаркасних меблів. Але комерційно дивани, крісла і пуфи відбулися «з подачі» відчайдушних і вільно мислячих італійців-новаторів. Ці хлопці свої перші крісла мішки, зроблені з непромокаючої ПВХ, заповнювали водою, що робило їх громіздкими і важкими. Однак, їхня ідея припала до вподоби власнику меблевої фабрики Занноте, що виготовляє, в тому числі і різноманітні крісла. Він цю ідею підхопив, тонко вловивши райдужну перспективу безкаркасних меблів, і перетворивши ідею в життя в 1968 році. Бізнесмен замінив рідкий наповнювач крісел невагомими спіненими кульками із пластику (полістиролом), а ПВХ матеріал мішка - на естетичну, приємну на дотик тканину.

Славне даний безкаркасних меблів

Бізнесмен Заннота дав «путівку в життя» напрямку в меблевому виробництві - виготовленню безкаркасних меблів, випустивши у світ крісло мішок Sacco, яке почало свій переможний хід по всьому світу, приносячи мільйонні доходи. Сьогодні одні з перших зразків крісел мішків, крісел груш стоять у всіх музеях світу, що мають експозиції, присвячені меблевому дизайну.

Сьогодні, починаючи з початку століття, існує вже цілий напрям, практично самостійна галузь меблевого виробництва - виготовлення безкаркасних меблів. Внесено корективи в форму крісла, розпочато виготовлення диванів, пуфів, ліжок, меблів-трансформерів. Дизайнери багатьох країн продовжують радувати споживача все великими оригінальними моделями крісел і диванів, зроблених з різноманітних матеріалів. Для дітвори виробляють крісла мішки у вигляді звіряток і мультяшних героїв, прогумовані крісла робляться для користування ними у вологому середовищі: в лазнях, біля басейнів, на присадибних ділянках.

Одне залишається незмінним: комфортність, практичність, стильність, зручність і мобільність безкаркасних меблів. Особливо це стосується крісел-мішків. Такий чудовий відпочинок тілу і душі не приносить жоден вид меблів! Нею неможливо травмуватися, оскільки в меблів немає нічого твердого. Вона ергономічна, оскільки приймає форму сидить в ній людини. Вона дуже красива, яскрава, стильна і неповторна в своїй практичності і зручності.

Крісло мішок в сучасному виконанні - це те, що прикрашає наш побут і привносить в наше життя нотку веселощів і пустощів!