Шановні клієнти, магазин тимчасово не працює.

Безкаркасні меблі нададуть вам можливість облаштувати своє житло або заклад затишно, оригінально і зі смаком

  • 11 января 2015 23:57:33

Це новий тип меблів, який з'явився в нашій країні зовсім недавно і відразу почав набувати популярність. Це зовсім не дивно, тому що вона має ряд незаперечних переваг. У ній поєднуються простота, зручність і незвичайний зовнішній вигляд. Ви можете купити безкаркасні меблі прямо зараз, на цьому сайті. Київ, Харків, Одеса, Львів - місце не має значення! Оформивши замовлення зараз, Ваше крісло буде в Вашому домі вже через кілька днів!

Чому варто зупинити свій вибір саме на ній?

Абсолютна зручність - основна риса безкаркасних меблів. Повна відсутність будь-яких елементів, які б надавали жорсткість, дозволяє їй обирати комфортну форму для сидячої людини - це дає можливість повністю розслабитися і відпочити. Її можна стиснути, прим'яти, розправити і, взагалі, зробити з нею практично що завгодно.

Легкість і простота.

Безкаркасні м'які меблі, в більшості своїй, мають досить просту конструкцію і складаються з тканинного або шкіряного чохла і сипучого наповнювача. Середня вага крісла-мішка 3-5 кг - це дозволяє без особливих зусиль переміщати його в будь-який куточок приміщення, що дуже зручно під час прийому гостей або прибирання, або якщо такі переміщення передбачені форматом Вашого закладу.

Ц меблі на будь-який смак і для будь-яких цілей!

​Форми і розміри меблів цього типу можуть бути доволі різноманітними: від крісел-груш або крісел-м'ячів до величезних двометрових диванів. Матеріали, з яких робляться чохли, досить різноманітні: з них можна виготовити крісла як для домашнього використання, так і для більш жорстких умов експлуатації - в клуби, бари або на пляжі. Багатство забарвлень дозволить підібрати колір в будь-який інтер'єр.

Низька вартість - ще одна незаперечна перевага.

При всіх перерахованих вище перевагах, ціна безкаркасних меблів в кілька разів нижче цін на звичайні меблі.
Терміни виготовлення також задовольнять - від 1 дня, на відміну від кількох тижнів, які потрібні на виготовлення звичайних меблів.

Чому варто замовляти саме у нас?

Ми - безпосередні виробники, а це означає, що ми зможемо:

  • підлаштуватися під Ваші терміни і ситуацію;
  • виготовити виріб, якого немає в нашому каталозі, потрібних саме Вам кольорів і розмірів;
  • дати гарантію на крісло-мішок і відремонтувати або замінити його, у разі потреби.

Також ми робимо те, що не роблять інші:

  • встановлюємо тільки якісну фурнітуру;
  • встановлюємо люверси для спуску надлишку повітря з крісло;
  • робимо подвійні шви для підвищеної міцності;
  • використовуємо тільки якісні матеріали, тому що ми зацікавлені в тому, щоб Ви залишилися задоволені, звернулися до нас ще, і порекомендували нас Вашим знайомим і друзям!

Телефонуйте нам прямо зараз і ми допоможемо підібрати саме те, що Вам потрібно!

(066) 32 59 537
(093) 77 23 893
(097) 95 37 798