Крісла-мешки в якості офісних меблів

  • 20 июня 2014 16:33:43

Крісла мішки - це гарні офісні меблі.

Ми спостерігаємо постійне збільшення продажів в корпоративний сектор за останні роки, що підтверджує наші слова.

Поспілкувавшись з нашими клієнтами, ми зрозуміли, в чому причина і чому безкаркасні меблі так впевнено переходять з сегмента побутових меблів в сегмент корпоративних. Зробивши невеличкий аналіз наших клієнтів показує, яким компаніям підійдуть, можна сказати, будуть необхідні крісла-мішки:

  1. Якщо компанія намагається робити все, щоб її співробітникам працювалося максимально легко і комфортно - т. ч. утримувати їх умовами праці. У багатьох випадках зробити класний офіс і цим утримати на роботі людей набагато дешевше, ніж піднімати їм зарплату для того, щоб вони не пішли туди, де зручніше / краще / ближче до дому.
  2. Знову ж, якщо компанія прагне зацікавити нових співробітників, мотивуючи їх залишитися на новому місці роботи не тільки зарплатою, а й умовами, в яких вони знаходяться 8-9 годин в день.
  3. Компаніям, які не бояться експериментувати з чимось новим, пробувати, шукати ту родзинку, яка буде відрізняти їх від інших. Наприклад, більшість наших клієнтів - це IT-компанії, стартапи, телеканали.

Як можна використовувати крісла-мішки в офісі?

  1. У місці для відпочинку співробітників. Якщо це кімната відпочинку, або кут, спеціально облаштований для того, щоб людина могла піти і на 15 хвилин відволіктися від роботи, поставте там крісла-мішки, щоб людина змогла максимально швидко відпочити. Після сидіння протягом 4-5 годин на стільці дуже приємно хвилин 10-15 провести напівлежачи, розслабивши спину, читаючи книгу або спілкуючись зі своїми товаришами.
  2. У кімнаті для прийому гостей і проведення переговорів. Це звучить трохи несподівано, але більшість людей любить неформальну обстановку, особливо, якщо їм доводиться спілкуватися з незнайомими людьми. Наприклад, якщо вам доводиться періодично зустрічатися з замовниками (особливо, це стосується іноземців), то замість похмурих дядечок в строгих костюмах, ви, швидше за все, будете мати справу з людьми середнього віку, яким чужі всі ці умовності, зайвий офіціоз їх буде тільки напружувати. Їм набагато простіше і затишніше буде спілкуватися в неформальній обстановці, т. я. вона розслабляє, стирає відстань між людьми і підвищує довіру між співрозмовниками. Якщо людина прийшла до вас з грошима і хоче вам їх віддати, то не заважайте йому це зробити.
  3. Неформальна обстановка полегшить роботу HR - співбесіди в таких умовах будуть проходити легше.