Шановні клієнти, магазин тимчасово не працює.

Компоненти крісла-мішка

Крісло-мішок складається з тканинного чохла, виготовленого з меблевої або сумочной тканини, внутрішнього флізелінового чохла (опціонально), і наповнювача.

Наповнювач

Являє собою кульку спіненого пінополістиролу - тобто сировини, з якого виготовляють пінопласт. Для заповнення крісел мішків використовується невелика кулька (3-5 мм), яка менше схильна до усадки.

Внутрішній чохол

Має таку саму форму, як і зовнішній чохол. Виготовлений з флізеліну - щільного підкладкового матеріалу. У внутрішній чохол безпосередньо засипається наповнювач, а зверху вже надівається зовнішній, тканинний чохол, на який ви сідаєте. Внутрішній чохол дає ряд зручностей і переваг: наприклад, для чищення крісла, ви просто знімаєте з нього зовнішній чохол і перете, чистите або міняєте. Пересипати куди-небудь наповнювач не треба, тому що він залишається у внутрішньому чохлі. Так само, внутрішній чохол позитивно впливає на міцність і термін служби крісла-мішка. У той же час, внутрішній чохол має і ряд суттєвих, на наш погляд, недоліків. Детальніше описано в статті "Чи потрібен другий чохол". Внутрішній чохол є опціональним елементом крісла і встановлюється не на всі моделі.

Зовнішній чохол

Являє собою кілька клаптів тканини, надійно з'єднаних між собою подвійним швом. У верхній частині чохла пришивається ручка, яка дозволяє переносити крісло в одній руці і встановлюються люверси - металеві заклепки з великим круглим отвором. Завдяки циркуляції повітря, яку забезпечують люверси, чохол не надувається як міхур, коли ви в нього сідайте, тим самим знижується навантаження на тканину та шви і крісло служить вам в рази довше. Якщо ваше крісло з подвійним чохлом, то на зовнішньому чохлі встановлюється довга одинарна застібка, яка дозволяє зняти зовнішній чохол з внутрішнього. Якщо внутрішнього чохла немає, то встановлюється більш коротка подвійна застібка, яка запобігає вимипаніе наповнювача і, в той же час, спрощує процес наповнення крісла-мішка в разі потреби. На зовнішній чохол може бути пришита кишеня для журналу, книги або якихось дрібниць, а так само наноситься вишивка або друковане зображення.