Шановні клієнти, магазин тимчасово не працює.

Внутрішній чохол

Частина крісел (переважно, крісла-груші) виготовляються з подвійним чохлом або можуть бути виготовлені з ним за бажанням клієнта.

Це значить, що в кріслі, під зовнішнім чохлом, є ще один, виготовлений з більш дешевого матеріалу (ми використовуємо звичайну підкладкову тканину - флізелін). Така конструкція дозволяє безболісно знімати верхній чохол, не особливо дбаючи про пересипання наповнювача в будь-яку ємність, тому що весь наповнювач залишається у внутрішньому чохлі. Це може знадобитися, якщо вам треба почистити, відремонтувати, або замінити зовнішній чохол. Основним недоліком крісел з внутрішнім чохлом є жорсткість, тому що флізелін не еластичний і не тягнеться. Також крісла з внутрішнім чохлом мають гірший зовнішній вигляд в порівнянні з кріслами без чохла.

Деякі моделі безкаркасних меблів не можуть бути виготовлені з внутрішнім чохлом в силу конструктивних особливостей (наприклад, крісла-м'ячі, крісла Ferrari, дивани), так само ми не рекомендуємо замовляти внутрішні чохли в будь крісла, виготовлені зі шкірозамінника. Шкірозамінник є м'яким, еластичним матеріалом, крісла з нього виходять м'якими, зручними і красивими, а внутрішній чохол в цьому випадку нівелює ці переваги матеріалу.