Шановні клієнти, магазин тимчасово не працює.

Меблі від українських виробників

  • 03 августа 2014 12:16:05

Здавалося б, яке має значення: українські меблі або, припустимо, польські? Головне, що б якість продукту була на висоті, а вартість його при цьому була максимально доступною, вірно? Ми з Вами абсолютно згодні. Але що якщо перед Вами поставлять два ідентичних товари, з однаковими характеристиками і вартістю, але з єдиною відмінністю - перший продукт виготовлений Вашими співвітчизниками а другий іноземним виробником, який буде Ваш вибір в цьому випадку?

Для людей, що люблять свою країну, відповідь очевидна, і знаємо ми про це не з чуток, так як самі є такими, і обираємо український продукт закордонному, розуміючи що купивши наше, українське, ми забезпечуємо робочими місцями наших співвітчизників і підтримуємо Україну вцілому.

Проте, зразки меблів від українських виробників, які представлені на нашому сайті, мають більш вагомі аргументи до їх придбання, ніж статус "українського продукту". Доводи ці - відмінна якість, доступна ціна і щоденна, невгамовна радість від використання.

Говорячи про характеристики нашої продукції, важливо відзначити що виготовлені крісла-мішки з міцних, приємних на дотик, якісних тканин або шкірозамінників, а в якості наповнювача ми використовуємо спінений пінополістирол.

За рахунок відсутності каркаса наша меблі повністю знімає навантаження з вашого тіла і дозволяє розслабитися. З тієї ж причини крісла-груші не травмонебезпечні, що не менш важливо при наявності дитини в сім'ї, і мають вкрай невелику вагу (2,5 - 5 кг, в залежності від виробу) що дозволить Вам без особливих зусиль переміщатися разом з кріслом-мішком по будинку.

І на завершення хотілося б відзначити, що з появою на ринку меблів інтернет магазину pufic.com.ua, сенс в придбанні імпортних меблів відпадає, адже нелогічно віддавати переваги чужому - гірше, коли є своє - краще!