Шановні клієнти, магазин тимчасово не працює.

Крісла-мішки в якості садових меблів

  • 20 июля 2014 16:35:00

Рано чи пізно практично кожен житель приватного сектора, або людина, що має дачу стикається з питанням: "Які меблі для саду придбати?" Адже в теплу пору року набагато приємніше проводити своє дозвілля на свіжому повітрі. Ми ж зі свого боку пропонуємо Вам асортимент зручних і красивих крісел-мішків, як альтернативу традиційним лавкам та стільцям.

Чому крісла-груші відмінний варіант меблів для дачі та саду?

Відповідь очевидна. Загальновідомо, що садові меблі повинні відповідати як мінімум 3 параметрам, а саме:

  • бути водостійкими;
  • міцними;
  • легко піддаватися миттю та чищення;
Крісло-мішок має всі вищезгаданими якостями, а також має суттєву перевагу і відміну від стандартної садових меблів - воно дуже зручне.

Купуючи крісло-мішок як меблі для саду, Ви також можете користуватися ним в будинку, попередньо, при необхідності, очистивши від пилу за допомогою вологої губки. Безкаркасні меблі для дачі та саду виготовлені ​​з міцної та якісної меблевої тканини або шкірозамінника, які при забрудненні легко миються. Наповнене крісло сипучим, спіненим пінополістиролом і завдяки цьому воно адаптується до форми Вашого тіла і дозволяє максимально розслабитися - цю особливість складно недооцінити. Також важливим параметром крісел-мішків для саду є невелика вага, (від 2,5 до 5 кг), що дозволяє Вам самостійно, без особливих зусиль переносити крісло в потрібну частину саду.

Купивши для саду і дачі крісло-мішок, ви отримуєте не тільки садові меблі, а й масу позитивних емоцій, комфорт та хорошу якість.