Шановні клієнти, магазин тимчасово не працює.

Дитячі меблі

  • 25 января 2014 11:42:50

Десткая мебель - кресло-мячВибір дитячих меблів - ця проблема рано чи пізно постає перед усіма батьками.

Питання непросте, тут потрібно врахувати і зовнішній вигляд і ігровий функціонал і безпеку.

Чим ми керуємося при покупці дитячих меблів?

  • Вона повинна бути яскравою і мати широкий вибір кольорів, щоб можна було підібрати варіант який сподобається кожній дитині;
  • Вона повинна бути не травмонебезпечною, щоб не зробити дитині боляче, якщо та вдариться;
  • Бажано мати ігровий функціонал - щоб сидіти або лежати було не тільки зручно, але й весело;
  • Дитячі меблі повинні бути компактними, щоб легко поміститися в невеликій дитячій.
Ми пропонуємо широкий вибір крісел-мішків і пуфів для вашої дитини, які відповідають всім вищенаведеним вимогам. Безкаркасні-меблі або крісла-мішки - це зовні дуже оригінальні меблі, які не мають жорсткого каркаса. Крісло-мішок складається з чохла і сипучого наповнювача, завдяки якому крісло набуває все "фірмові" властивості - підлаштовується під форми тіла сидячого і дуже приємно шарудить. Тканини для чохла представлені на нашому сайті в досить широкому асортименті і ви можете самостійно вибрати потрібну вам забарвлення і тип тканини.

Крісло-мішок НЕ травмонебезпечне, оскільки не має твердих кутів і важить всього від 2,5 до 5 кг. На такому кріслі дитина зможе не тільки сидіти, але і грати ним.

Як показала практика, дітям дуже подобається стрибати з розгону на велику м'яку і теплу річ, або грати тим же кріслом-м'ячем в футбол - і наші безкаркасні меблі з витримують такі навантаження. Крісла-мішки бувають різних розмірів: від маленьких пуфиків 40 х 40 см до величезних диванів 180 х 120с см, так що ви легко підберете дитячі меблі під габарити кімнати.
Ось декілька найпопулярніших моделей, а також фотографії від наших клієнтів:

Десткая мебель - кресло-мешок Детская мебель кресло-мешок