Шановні клієнти, магазин тимчасово не працює.

  • Наповнювач 100 л - Pufic.com.ua

Наповнювач 100 л

  • Ціна: 190 грн

Опис наповнювача 100 л

Шукаєте якісний і недорогий наповнювач для крісла-мішка? У нас в продажу завжди є великі об'єми наповнювача для безкаркасних меблів. Легкі кульки пінополістиролу відновлять просівші крісла, надавши їм початкову форму.

Спінений полістирол використовується для наповнення крісел-мішків з моменту появи перших зразків безкаркасних меблів. Зараз важко уявити більш придатний наповнювач, який так би бездоганно підходив би для виробництва крісел-мішків. Гранули пінополістиролу використовуються з кількох причин. Цей матеріал дозволяє створювати крісла, які легко підлаштовуються під форму тіла людини. Можна сказати, що це одне з головних властивостей крісла-мішка - максимально комфортний відпочинок. Спінені кульки дозволяють експериментувати з формами і розмірами. Кожному виробу можна надати свою особливу форму. У нас можна підібрати і купити стильні крісла-мішки, безкаркасні меблі і наповнювачі для неї.

Крісло-мішок (він же бін бег) можна зустріти всюди, його популярність не знає кордонів. В аеропортах і офісах, кав'ярнях та музеях, фітнес-залах і арт-клубах, офісах і дитячих садах - всюди доречні бін беги. Така популярність з'ясовна не тільки відмінними естетичними характеристиками, але і безумовною практичністю цього елементу інтер'єру. Такі властивості наповнювача для крісла-мішка, як вогнестійкість, стійкість до вологи, низька теплопровідність, роблять безкаркасні меблі безальтернативними для сучасного житлового та ділового простору.

Відмінною особливістю пінополістиролу є його надзвичайно мала вага. Гранули майже на 90% складаються з повітря, саме тому безкаркасні меблі можна легко рухати і переставляти: зміна інтер'єру не зажадає особливих зусиль. Однак саме через великий відсоток повітря в складі, пінополістирол з часом просідає. Якщо Ваші меблі з часом втратили форму, вихід дуже простий - необхідно досипати необхідну кількість гранул. У нашому магазині Ви можете замовити і купити наповнювач для безкаркасних меблів.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Оставить отзыв  ↓
 
 
 

Рекомендовані товари