Шановні клієнти, магазин тимчасово не працює.

Як вибрати крісло-мішок

Якщо ви ще ніколи раніше не стикалися з бескаркасними меблями, то ми пропонуємо вам кілька простих кроків, які допоможуть вам визначитися з покупкою. Ви можете зателефонувати нам і менеджер допоможе вам з вибором, або вибрати крісло-мішок самостійно. Для цього треба визначитися з такими основними моментами:

Розмір крісла

У першу чергу необхідно визначитися з розміром крісла. Для цього подумайте, кому саме ви купуєте крісло-мішок, хто буде ним користуватися. Якщо ви купуєте це дитині, що ходить в початкові класи, то вам підійдуть дитячі моделі безкаркасних меблів: кубики, м'ячі, діаметром 60 і 90 см і т.д. Для того, щоб зрозуміти, для кого підійде то чи інше крісло, перейдіть на вкладку "Характеристики" на сторінці товару і подивіться найнижчу сходинку: в ній буде зазначено, для якої вікової категорії цей товар.
Якщо ви середнього зросту (близько 170 см), то вам, швидше за все, підійдуть моделі для підлітків і дорослих. Якщо Ви вище 170 см, Вам в будь-якому випадку треба буде зупинити свій вибір на моделях для дорослих, тому що в кріслі меншого розміру вам буде просто незручно.

Модель.

Тут справа смаку - що вам більше подобається: якщо у вас буде крісло-мішок з більш-менш постійною формою (Ibiza, Ferrari, лежак або диван) або ж ви віддаєте перевагу, щоб крісло саме максимально підлаштовувалася під форму вашого тіла (яскравий приклад цьому крісло-груша "Гігант" або Melody).

Матеріал

Досить важливий пункт, тому що саме від вибору матеріалу залежить, якими саме якостями буде володіти крісло і де ви зможете його використовувати. Детально використовувані нами матеріали описані в розділі "Каталог тканин" , так само нам інформацію про те матеріалів ви можете побачити при виборі тканини на сторінці товару.

Умовно всі тканини можна розділити на три види:

Оксфорд

матеріал, який використовують для виготовлення рюкзаків і сумок, вельми щільна синтетична тканина з водовідштовхувальним шаром з тильного боку. Крісла з оксфорда можна використовувати не тільки в квартирі, але й на вулиці, тому що тканину дуже стійка до пошкоджень, а більшість забруднень з неї стираються вологою ганчіркою. До мінусів можна жорсткість матеріалу.

Меблеві шкірозамінники

На наш погляд, це найбільш вдалий вибір матеріалу для крісла-мішка. Меблеві шкірозамінники вельми еластичні, злегка тягнуться, що робить безкаркасні меблі дуже м'якими і зручними. Матеріал не пропускає воду, тому розлитий чай або каву можно просто витерти з поверхні мішка і відразу ж користуватися ним далі.

Меблеві тканини (флоки, шеніли, жакарди, скотчгард)

Різновиди тканин, використовуваних для оббивки крісел і диванів. Щільні тканини з вмістом як синтетичних волокон так і бавовни. М'які, приємні на дотик, пропускають повітря, стійкі до зносу.