Дитяче крісло-мішок

​Яка дитяча кімната може обійтися без м'якого дитячого крісла? Читати книгу, дивитися телевізор або посадити друга, що прийшов в гості - на допомогу завжди може прийти дитяче крісло-мішок!

Що це?

Сьогодні це сучасний вид м'яких безкаркасних меблів, яка може використовуватися абсолютно в будь-яких приміщеннях і не тільки призначених для дітей.

Фактично крісло-мішок - це подушка різної форми, наповнена м'якими пінопластовими кульками і знаходиться в чохлі з щільної тканини або шкірозамінника.

Переваги

Головною перевагою таких меблів є її можливість легко підлаштовуватися під форму тіла, повна відсутність гострих кутів і твердих деталей, а також можливість знімати і чистити чохли.

Саме ці чинники і переконують батьків, які планують покупку м'яких дитячих крісел для дітлахів.

Асортимент і різноманітність

Безкаркасні дитячі крісла сьогодні виготовляються і продаються у величезній кількості. Різноманітність форм, розмірів і кольорів може «підкорити серце» не тільки дітей, а й їхніх батьків.

Крім м'яких крісел в класичній формі, сьогодні можна купити дитяче м'яке крісло незвичайних моделей. Купуючи дитяче м'яке крісло-іграшку, батьки купують не тільки стильний і незвичайний предмет інтер'єру. Дитячі крісла у вигляді подушки, циліндра, м'яча або інших предметів, можуть стати улюбленою іграшкою для дитини.

Для дітей старшого віку, будуть актуальні варіанти безкаркасних мішків, подушок або пуфів в формі куба, циліндра, м'ячі або серця.

Купівля

Рufic.com.ua - це інтернет-магазин безкаркасних меблів, в якому можна купити дитяче крісло на будь-який «смак і колір». Доставка здійснюється в найкоротші терміни транспортними компаніями України.


Крісло-м'яч 60 см
Крісло-м'яч 60 см АКЦІЯ
Крісло-подушка L
Пуфик "Куб" 30 см
Пуфик "Куб" 40 см
Пуфик-куб Oxford
Крісло-груша "Дитяче"
Пуфик "Цилиндр"
Пуф "Серце"

Пуф "Серце"

450 грн