Крісло-мішок Big Daddy

  • Ціна: 1 850 грн


Опис крісла-мішка Big Daddy

Крісло-мішок «Big Daddy» ми не просто так назвали «великим татком». Воно таке ж затишне і велике, яким здається в дитинстві тато. Саме таке крісло-мішок потрібно Вам після насиченого справами і враженнями дня. Крісло «Big Daddy» високе і широке, в ньому можна спокійно сидіти і лежати як одному, так і удвох. І навіть втрьох (якщо третій малий ростом, а грати на самоті він не хоче).

Ширина цього крісла - 120 см, а довжина - 140. Тільки тому, що дивани не бувають округлими, у формі бобу, ми не назвали крісло-мішок «Big Daddy» диваном. Саме такі розміри роблять дане крісло-мішок універсальним. Майже казковим - воно одночасно велике і маленьке, затишне і шарудить, сучасне і несучі у дитинство.

Це один з хітів продажів! Ми пропонуємо не просто купити крісло-мішок, але і вибрати тип тканини (тканина оксфорд, меблеві шкірозамінники Rainbow і Zeus, різні види меблевої тканини: шеніли, флоки і т.д.) і колір крісла (десятки відтінків на вибір), щоб крісло -мішок «Big Daddy» було максимально зручним для Вас.

Специфікація:

Наповнювач: кульки пінополістиролу 3-5 мм
Об'єм: 0,8 м3 - 1 м3
Вага: 10 кг
Довжина: 140 см
Ширина: 120 см

Додатково Ви можете замовити:

  • ручку для переносу
  • кишеню для журнала, пульта від телевізора
  • пуф-кубик під ноги

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Оставить отзыв  ↓