• Наповнювач 1л

Наповнювач 1л

  • Ціна: 1 грн

Опис Наповнювач 1л

Короткий відеоогляд наповнювача для крісла-мішка:

Шукаєте якісний і недорогий наповнювач для крісла-мішка? У нас в продажу завжди є великі об'єми наповнювача для безкаркасних меблів. Легкі кульки пінополістиролу відновлять просівші крісла, надавши їм початкову форму.

Спінений полістирол використовується для наповнення крісел-мішків з моменту появи перших зразків безкаркасних меблів. Зараз важко уявити більш придатний наповнювач, який так би бездоганно підходив би для виробництва крісел-мішків. Гранули пінополістиролу використовуються з кількох причин. Цей матеріал дозволяє створювати крісла, які легко підлаштовуються під форму тіла людини. Можна сказати, що це одне з головних властивостей крісла-мішка - максимально комфортний відпочинок. Спінені кульки дозволяють експериментувати з формами і розмірами. Кожному виробу можна надати свою особливу форму. У нас можна підібрати і купити стильні крісла-мішки, безкаркасні меблі і наповнювачі для неї.

Крісло-мішок (він же бін бег) можна зустріти всюди, його популярність не знає кордонів. В аеропортах і офісах, кав'ярнях та музеях, фітнес-залах і арт-клубах, офісах і дитячих садах - всюди доречні бін беги. Така популярність з'ясовна не тільки відмінними естетичними характеристиками, але і безумовною практичністю цього елементу інтер'єру. Такі властивості наповнювача для крісла-мішка, як вогнестійкість, стійкість до вологи, низька теплопровідність, роблять безкаркасні меблі безальтернативними для сучасного житлового та ділового простору.

Відмінною особливістю пінополістиролу є його надзвичайно мала вага. Гранули майже на 90% складаються з повітря, саме тому безкаркасні меблі можна легко рухати і переставляти: зміна інтер'єру не зажадає особливих зусиль. Однак саме через великий відсоток повітря в складі, пінополістирол з часом просідає. Якщо Ваша меблі з часом втратила форму, вихід дуже простий - необхідно досипати необхідну кількість гранул. У нашому магазині Ви можете замовити і купити наповнювач для безкаркасних меблів.

Переваги полістиролу очевидні. Це м'який і безпечний матеріал. Такі меблі доречні в дитячій, вони зручні і викликає захват у дітей будь-якого віку. Власники кафе, ресторанів, барів оцінять всі кращі сторони безкаркасних меблів - не б'ються, зручні, легкі, міцні. Навіть при великому потоці відвідувачів вона здатна прослужити довгі роки. Як тільки будуть помітні перші сліди усадки, рецепт поновлення буде простим. Перший крок - покупка наповнювача для безкаркасних меблів в нашому магазині. Другий - наповнення дірявих крісел пінополістиролом.Стійкість до вологи - ще одна корисна властивість наповнювача для крісла-мішка. Структура полістиролу не дозволяє волозі і воді проникати всередину гранул. Можна сміливо розставити безкаркасні меблі в приміщеннях з підвищеною вологістю або можливим контактом з водою: в басейнах, лазнях, саунах. Ці меблі може стояти на вулиці: дощі і вітер їй не страшні. Будьте впевнені - в кріслах з полістиролом ніколи не заведуться кліщі, грибки, бактерії та інші мікроорганізми, адже матеріал є біологічно неактивним. Міцність полістиролу не викликає сумнівів. Вироби з цим матеріалом витримують перепади температур, стійкі до впливу шкідливих речовин. Звичайно,недоліком є ​​усадка, яка легко може бути виправлена. Після процедури поновлення вироби будуть виглядати як нові, знайшовши колишні форми і вид. Замовити і купити якісний наповнювач для безкаркасних меблів завжди можна у нас.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.
 
 

Рекомендовані товари