Безкаркасні меблі

Безкаркасні меблі - це один з хітів сучасного дизайну інтер'єрів. Її головна особливість - відсутність каркаса або будь-яких інших твердих деталей. Фактично, безкаркасні меблі - це м'які мішки, наповнені кульками пінопласту, яким надано форму крісла, дивана або пуфа.

Безкаркасні меблі надзвичайно зручні, легкі в догляді, а також виготовлені в цікавих і незвичайних формах.

Асортимент

Сучасний асортимент безкорпусних меблів вражає різноманітністю. Адже одні моделі неможливо відрізнити від традиційних меблів, а інші - виготовлені в оригінальній формі. Це всілякі безкаркасні крісла, пуфи в формі кулі, піраміди, сердець, кубів, дивани, що своєю формою нагадують традиційні, величезні подушки і м'які лежаки.
Багатий асортимент меблів дозволяє купувати моделі для різних приміщень, наприклад, для дитячих кімнат. Для малюків і школярів можна купити безкаркасне крісло у вигляді м'яча, серця, кубика, а для підлітків - варіанти з оригінальними принтами.
Для віталень кімнат, бібліотек, спалень або відкритих веранд виробники пропонують величезну кількість моделей крісел у вигляді мішків, лежаків або матів, диванів в класичній формі або модульних, яке можна складати з різних елементів.
Для того щоб вдало вписати моделі безкаркасних меблів в інтер'єр, потрібно підбирати варіанти відповідні стилю, в якому виконаний інтер'єр, а також враховувати вік людей, які проживають в кімнаті і їхню активність.

Переваги

Розміри виробів дозволяють купити безкаркасні меблі для дітей і дорослих, для великих або маленьких кімнат.
Різноманітність тканин, з яких виготовляються чохли крісел, дозволяє купити безкаркасні меблі для будь-яких приміщень як житлових так і громадських, наприклад, для барів, ресторанів і літніх майданчиків.

  • Завдяки м'якому наповнювачу, безкаркасні меблі здатні швидко підлаштовуватися під форму тіла людини.
  • Відсутність гострих кутів і твердих деталей відносить безкаркасні моделі до категорії безпечних предметів.
  • Оригінальність форм дозволяє урізноманітнити інтер'єр в приміщенні.
  • Невисока вартість робить безкаркасні меблі ще популярнішим.
  • Можливість знімати чохли спрощує догляд за ними, а також дозволяє змінювати зовнішній вигляд меблів, використовуючи інший чохол.
Pufic - один з найстаріших виробників безкаркасних меблів в Україні. У нашому магазині на вибір покупцям представлені більше 20 моделей крісел, а також організована швидка доставка в будь-яку точку України.
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 месяців
Власне виробництво
Можливість оплатити під час вручення
Можливість повернути та обміняти